Кариери

УНИКА като работодател

Отворени позиции

AdobeStock_71560995

Sofia

Референтен номер: 014

ЕКСПЕРТ, ЗАСТРАХОВАНЕ (РАЗВИТИЕ НА ПРОДАЖБИ-БРОКЕРИ) (m/f/d)

Ние сме УНИКА България и сме част от международната група „УНИКА” (UNIQA Group), която е една от водещите застрахователни групи на основните си пазари в Австрия и Централна и Източна Европа. Гордеем се с международните си стандарти на работа, подкрепата към иновации в сектора и екипа, без който не бихме могли да постигаме така успешно своите цели.
Ако притежавате способност за бързо разрешаване на възникналите казуси, имате висока клиентска култура и сте насочен/а към постигане на високи резултати, то ние сме тук и очакваме Вашата кандидатура за позицията:

Основни задължения:
• Следи за изпълнението на плана, анализира причините за евентуалните отклонения и своевременно комуникира по тези въпроси с посредниците;
• Организира своевременно въвеждане на нови продукти и провежда обученията на посредниците и на техните служители в тази връзка;
• Изготвя и изпраща справки, анализи и отчети с продажбени данни до застрахователните посредници;
• Търси нови застрахователни посредници за Дружеството и установява контакти с тях;
• Подготвя продажбени планове и Планове за действие на застрахователните посредници;
• Подготвя специални оферти за застрахователни продукти;
• Инициира контакти със застрахователните посредници при проблеми или спорни въпроси и полага необходимите усилия за решаването им;
• Отговаря на запитвания на застрахователни посредници и ги информира относно нови продукти, тарифи, правила на работа, процедури, указания и др., приети от Дружеството;
• Своевременно обработва и незабавно препраща до ръководителя на звеното постъпили до него оплаквания, жалби или сигнали от застрахователни посредници и клиенти;
• Незабавно и в писмен вид уведомява ръководителя на звеното във всички случаи, когато установи каквото и да е неизпълнение на договорно задължение от страна на застрахователен посредник, или когато има достатъчно основания да счита, че такова неизпълнение е допуснато или съществува опасност да бъде допуснато, както и когато установи други факти или обстоятелства, свързани с дейността на даден застрахователен посредник, които представляват или биха могли да представляват заплаха за икономическите интереси или реномето на Дружеството;
• Инициира и организира редовни срещи със застрахователните посредници за обсъждане на продажбените справки, плановете за действие и реализирането им, новостите в Дружеството, застрахователните продукти, тарифи и условия, както и за получаване на обратна информация от застрахователните посредници и за упражняване на мониторинг върху дейността им, като отчита резултатите от срещите на ръководителя на звеното;

Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование, степен бакалавър (висше икономическо или юридическо образование ще се счита за предимство);
• Минимум 1 година професионален опит в областта на застраховането;
• Писмено и говоримо владеене на английски или немски език ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност: MS Office, Internet, специализиран софтуер;

Ние предлагаме:
• Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
• Безплатна здравна застраховка;
• Въвеждащо обучение и последващо в процеса на работа с подкрепата на екипа;
• Възможности за кариерно израстване и участие във вътрешни програми за развитие;
• Международни стандарти на работа;
• Страхотен екип и среда, подкрепяща екипния дух и времето да се забавляваме заедно.

#Startyourbetter

В УНИКА, ние изживяваме разнообразието. Ние признаваме и насърчаваме стойността на различните гледни точки в нашите екипи и лидерски позиции. Затова приветстваме предложения, които обогатяват нашето разнообразие.

Време е за промяна. Присъединете се към нас.

Кандидатствай

Добави автобиография, снимка, мотивационно писмо, препоръка, диплома, сертификат

При кандидатстване е задължително да прикачиш автобиография
Приети файлови формати: pdf, png, jpeg, jpg, doc, docx. Максимален размер: 5mb.
Моля преди да кандидатстваш, запознай се с нашата Политика за обработка на лични данни - кандидати за работа.

Индивидуални клиенти

Здраве и ЖивотИмуществоАвтомобилни ЗастраховкиПътуванеКомбинирани Застраховки