Кариери

УНИКА като работодател

Отворени позиции

AdobeStock_71560995

Sofia

Референтен номер: 021

Експерт, застраховане (бизнес обслужване) (m/f/d)

Ние сме УНИКА България и сме част от международната група „УНИКА” (UNIQA Group), която е една от водещите застрахователни групи на основните си пазари в Австрия и Централна и Източна Европа. Гордеем се с международните си стандарти на работа, подкрепата към иновации в сектора и екипа, без който не бихме могли да постигаме така успешно своите цели.

Ако Вие се стремите към постигане на високи резултати, притежавате ориентираност към клиента и способност за разрешаване на възникнали казуси, то ние сме тук и очакваме Вашата кандидатура за позицията:

Основни задължения:

  • Предоставя информация на посредниците, партньорите и търговската мрежа на Компанията за продажби за съществуващите продукти, както и за промени за продуктите (ценови листи, условия, указания, приложения за продажби)
  • Бързо и качествено обслужване на посредниците, партньорите и търговската мрежа на Компанията, с които контактува лично или по телефона:

-                  сваляне на документация
-                  предоставяне на информация
-                  промяна на условията на плащане
-                  издаване на дубликати на полици , добавъци, съдействие при разрешаване на казуси, обработка на отчети

  • Дистрибутира застрахователни продукти по заявка (изготвяне на калкулации, стандартни оферти, събиране на застрахователни премии)
  • Предоставя информация на посредниците, партньорите и търговската мрежа на Компанията за дължими премии, искове и неплатени искове
  • Предлага решения за главни клиенти и партньори в съответствие с процедурите на Компанията
  • Идентифицира основанията за жалби, в рамките на дадените отговорности, предприема необходимите действия при наличие на пропуски или необходимост от извършване на корекции
  • Участва в проекти за развитие и подобрение на бизнес процесите и информационните технологии
  • Отговаря за бързото и качествено обслужване на посредниците, партньорите и търговската мрежа за Продажби на дребно, като отговаря на техните очаквания и нужди, при спазване на вътрешните стандарти за качество на услугите
  • Участва в обработката на всички видове застрахователни договори
  • Внася предложения за подобрения и оптимизации на работните процеси и процедури;

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование: висше, степен бакалавър;
  • Минимум 2 години професионален опит;
  • Отлично владеене на MS Office;
  • Комуникационни умения;

Ние предлагаме:

  • Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
  • Безплатна здравна застраховка;
  • Въвеждащо обучение и последващо в процеса на работа с подкрепата на екипа;
  • Възможности за кариерно израстване и участие във вътрешни програми за развитие;
  • Плаващо работно време и възможности за работа от разстояние;
  • Топ локация, модерен офис и международни стандарти на работа;
  • Страхотен екип и среда, подкрепяща иновациите и екипния дух.

#Start your better

В УНИКА, ние изживяваме разнообразието. Ние признаваме и насърчаваме стойността на различните гледни точки в нашите екипи и лидерски позиции. Затова приветстваме предложения, които обогатяват нашето разнообразие.

Време е за промяна. Присъединете се към нас.

Кандидатствай

Добави автобиография, снимка, мотивационно писмо, препоръка, диплома, сертификат

При кандидатстване е задължително да прикачиш автобиография
Приети файлови формати: pdf, png, jpeg, jpg, doc, docx. Максимален размер: 5mb.
Моля преди да кандидатстваш, запознай се с нашата Политика за обработка на лични данни - кандидати за работа.

Индивидуални клиенти

Здраве и ЖивотИмуществоАвтомобилни ЗастраховкиПътуванеКомбинирани Застраховки